Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Loty Warszawa(WAWA) - Bruksela(BRU) od 59.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Przylot do:
Bruksela, Belgia BE

Lotnisko wylotu:

Warszawa Modlin(WMI) lub Okęcie(WAW)

Lotnisko przylotu:

Bruksela Charleroi - (BRU)

Promocja aktualna do: 2017-01-31

Data podróży: od 2017-01-03 do 2017-09-01


W sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 linie Wizzair oferują bezpośrednie loty z warszawskiego lotniska Chopin na port lotniczy Bruksela Charleroi. Loty na tej trasie realizowane są 6 razy w tygodniu w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki i w niedziele o godzinie 18:30, natomiast planowane lądowanie w Belgii o godzinie 20:40. Połączenia w relacji odwrotnej z Brukseli do Warszawy także 6 razy w tygodniu o godz 21:15-23:10.

Linie Ryanair oferują bezpośrednie połączenie do Brukseli z warszawskiego lotniska Modlin. W sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 loty dostępne są codziennie, od poniedziałku do piątku realizowane są dwa połączenia w ciągu dnia o godzinie 09:25 (wylot), 11:35 (lądowanie) oraz o godz 20:40-22:50, lot w sobotę odbywa się w godzinach 09:25-11:35, natomiast połączenie w niedziele odbywa się w godzinach 19:55-22:05. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów na trasie Warszawa- Bruksela.

Bilety lotnicze z Warszawy do Brukseli
Wylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
FR 1058
FR
2017-03-11 09:25 Warszawa (WMI)
2017-03-11 11:35 Bruksela (CRL)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1057
FR
2017-03-18 07:00 Bruksela (CRL)
2017-03-18 10:00 Warszawa (WMI)
Połączenie 1
Cena: 166 PLN
Wylot
Czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka
2017-03-11 13:55 Warszawa (WMI)
2017-03-11 20:30 Bruksela (CRL)
1
FR 7026
2017-03-11 13:55 Warszawa (WMI)
2017-03-11 16:20 Rzym (CIA)
FR
2
FR 6108
2017-03-11 18:20 Rzym (CIA)
2017-03-11 20:30 Bruksela (CRL)
FR
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
FR 1057
FR
2017-03-18 07:00 Bruksela (CRL)
2017-03-18 10:00 Warszawa (WMI)
Połączenie 2
Cena: 348 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
SN 2560
SN
2017-03-11 06:35 Warszawa (WAW)
2017-03-11 08:50 Bruksela (BRU)
Przylot
Czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio
SN 1057
FR
2017-03-18 07:00 Bruksela (BRU)
2017-03-18 10:00 Warszawa (WAW)
Połączenie 3
Cena: 398 PLN
Tanie loty do Brukseli
TRASA PROMOCJE LINIA CENA
Loty z GDN do BRUK   od 2017-01-03 do 2017-09-01     99.00
Loty z WAWA do BRUK   od 2017-01-03 do 2017-09-01     99.00
Loty z WAWA do BRUK   od 2017-01-18 do 2017-09-01     59.00
Loty z KRK do BRUK   od 2017-01-16 do 2017-08-31     79.00
Loty z WRO do BRUK   od 2014-07-01 do 2014-06-03     96.00
Partner serwisu: Bilety lotnicze - Loty do Brukseli Kontakt
www.lotydobrukseli.pl Loty do Brukseli